en-USar-JOfa-IR
You are here:   خانه
Register   |  Login
گالری تصاویر محصولات شرکت فیلتر البرز (ایران مان فیلتر)
 
حدیث روز
فیلتر البرز ، رسالت ها و معرفی کوتاه
شرکت فیلتر البرز یا همان مان فیلتر ایران اولین تولید کننده فیلتر استاندارد بصورت صنعتی در ایران و با بیش از نیم قرن سابقه تولید انواع فیلتر که محصولات خود را با دانش فنی مان فیلتر آلمان تولید و عرضه مینماید، در آگاه ساختن اذهان عمومی نیز از آن موسسه بزرگ پیروی نموده و درصدد است به مسائل و مشکلات فنی که برای اکثر مصرف کنندگان و تولید کنندگان فیلتر مطرح است به ساده ترین زبان پاسخ گوید.
 شرکت فیلتر البرز با اتکا به دانش فنی و پیشینه طولانی از تجربیات تولیدی در صنعت فیلتر کشور، توانسته است همواره در تولید فیلترهای جدید با کیفیتی عالی و بهینه سازی مستمر فیلترهای تولید شده قبلی، در کشور پیشرو باشد. از اینرو با بهره گیری از تجهیزات و آزمایشگاههای مجهز، رضایتمندی مصرف کننده، همواره در اولویت اهداف ما قرار داشته است تا جائیکه در عرصه اطلاع رسانی منحصر بفرد هستیم و بعنوان تنها شرکتی که مبادرت به انتشار مقالات تخصصی و اطلاعات مورد نیاز عموم مردم و صنعت نموده است، افتخار داریم که همواره پاسخگو بوده و خواهیم بود. در همین راستا شرکت این شرکت افتخار دارد اعلام نماید بیش از 350 نوع از انواع فیلترهای خودرو ، صنعتی و ... را تولید نموده  و ضمن برخورداری از دانش فنی طراحی و تولید آنها به بازار عرضه نموده است.
محصولات متنوع شرکت فیلتر البرز طیف وسیعی از نیازهای صنعت خودروسازی و صنایع مختلف کشور را با توجه به تمامی فاکتورهای مهم در ساخت فیلتر تحت پوشش خود قرار داده است تا جایی که در طول سالیان طولانی با تلاشی فزاینده توانسته است عنوان پرآوازه ترین و پرافنتخار ترین شرکت تولید کننده فیلتر در کشور را به خود اختصاص دهد. 
ضمن پیشرو بودن در طراحی، ساخت و تولید فیلترهای جدید در یک چشم انداز میتوانیم فیلترهای تولیدی را به گروههای مختلفی تقسیم کنیم که گروههای زیر گوشه ای از این چشم انداز است:
1- فیلترهای راهسازی و کشاورزی
2- فیلترهای حمل و نقل و خودروهای سبک و سنگین
3- فیلترهای صنعتی
4- فیلترهای نیروگاهی و ژنراتورها
5- فیلترهای کتابی
و دهها طبقه بندی از انواع فیلترهای مورد مصرف
 
نامی که ما بدان افتخار میکنیم به آسانی نصیبمان نشده است
اوقات شرعی
امروز :
هجری شمسی
هجری قمری
میلادی

اوقات شرعی:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
نیمه شب شرعی :